Eşya Depolama

Bergama Eşya Depolama

Eşya barındırma, firmamızın ifa ettiği profesyonel hizmet işlemleri sistematiğinde yer almaktadır. Depolama, korunması icab eden bir malzemenin (örneğin otomobil ve motorlu araçlar, iş yeri eşyaları, ev eşyalarınız, korumak durumunda olduğunuz fazlalık eşyalar, sandıklar ve buna benzer tüm eşyalar) muhafazalı depolarda ve özel bölmelerde muhafaza edilmesi anlamındadır.

Kurumumuz, Bergama'da ev taşımacılığı ve büro taşıma işlemlerinin yanında, müşterilerinin istemleri dahilinde elverişli ücretlerle belirli süreçte depolama hizmetleri de sunmaktadır. Yıllık veya daha geniş süreliğine depolama anlaşmalarında tek sefere mahsus olmak üzere taşıma bedeli alınmamaktadır.

Gün boyunca güvenlik sistemiyle koruma altında bulunan depolarımız, her türlü afet haline karşılık da sigortalıdır.

Şirketimizce tespit edilen eşya depolama fiyatları, oldukça makul ölçülerdedir. Sonradan ayrıca maliyet tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm maliyet, ekspertiz aşamasında müşterilere söylenmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetlerinin amaçlandığı depolama hizmetlerinde, zorunlu tüm faktörler şirketimizce planlanmıştır.

» İzmir Eşya Depolama

 

Bergama Kardeşler Evden eve nakliyat İle ilgili Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Fatih IŞIK

  Bergama'da asansörlü nakliyat düzeneği olan firmaları araştırdığımda, Kardeşler Nakliye şirketinin başka şirketlere kıyasla daha kaliteli olduğunu fark ettim ve evimin nakledilmesi konusunda bu firma ile anlaştım. Firmadan Melek bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Bergama'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Havva GÜLEN

  Bergama'da ikamette bulunduğum beş artı bir evimin nakliye işini Bergama Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Feyyaz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca işlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ozan DOĞAN

  Bergama içinde bulunan dairemi Kardeşler Taşımacılık firması ile Kırıkkale'ye taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hakkında sağlam bir nakliyat kuruluşu. Seçkin bir biçimde taşındığımı söyleyebilirim. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce paketlediler. Titiz ve düzgün bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.