evden eve nakliyat

Evden Eve Taşıma Organizasyonu

Evden eve nakliyat işlemleri, eşya nakliyesi evrelerinin, mobilya, beyaz eşya ile öteki malzeme ve materyallerin tahribat almaması anlamında zorunlu tedbirlerin alınması biçimiyle, planlanarak icra edilmesidir. Evinizde bulunan tüm eşyaların toplanması, sarılarak korumaya alınması, nakliye aracı ile taşınıp istenilen yerlerine güvenle iletilmesi faaliyetlerini kapsar.

Evden Eve Taşıma Ne Manaya Gelmektedir? Ne şekilde Yapılır?

Evden Eve Taşıma, evde bulunan eşyaların taşınılacak eve aktarılmasında, ev veya ofis eşyalarının zarar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle birlikte, deneyimli bir kadro tarafından sökme ve kurulum işlemlerinin de yerine getirildiği uzman bir nakliye sistemidir.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Taşıma yalnızca evlerinizde bulunan eşyaların taşınması amacıyla icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm eşya ve materyallerin tam olarak yerleştirilmesi biçiminde de olabilmektedir.

Evde bulunan eşyaların zarar görmesine izin verilmemesi niyetiyle, oldukları konumda demonte işlemleri ve ambalajlama işlemleri yapılarak diğer bir eve nakliyesi ile tekrar kurulmaları ve kullanılmaya hazır duruma getirilmesi süreçleri evden eve nakliyat işlemlerinin özünü oluşturmaktadır.

Nakliyat sürecinin en önde gelen aşaması ve vazgeçilmezi konumuna gelen evden eve nakliyat, işinin cidden yetkilisi bir şirket tarafından yerine getirilmediği durumda önemli ve çözümü ihtimal dahilinde olmayan problemlere neden olabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için bıraktığınız şirketin, mesleğinde mütehassıs ve tecrübeli bir kadrosu, kapalı kasalı evden eve nakliye araçları ve güçlü kurumsal altyapısı ile emniyet telkin eden bir şirket olması gereklidir.

Evden eve nakliye hizmetlerinde en fazla ehemmiyet atfedilmesi gerekli unsur paketlemedir. Nakil işlemleri yapılacak mobilya, araç gereç ve eşyalarınızın, kullanma niteliklerine göre seçilen farklı ambalaj malzemeleriyle sarılarak nakliye için hazırlıklı duruma getirilmeleri uç noktada ehemmiyetlidir.

Kaliteli ve ehliyetli bir takviyeyle arızasız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve nakliyat anlamı itibariyle nedir? sualini oldukça fazla sayıda insan sormakta ve bu deyimin sadece taşınma olarak düşünülmesi de zayıf bir anlayış şeklinde benimsenmektedir. Ev taşıma aşamasında direkt olarak faaliyete geçmeden önce, makul bir taslak meydana getirilmelidir.

İşletmemizin kendi alanlarında profesyonelleşmiş ve ayrıca tecrübeli kadrosu yardımı ile, taşınmanın tüm zorluğundan şüphesiz kurtulabilir ve eşyalarınızın güvenliğini de sağlama alarak yeni belirlediğiniz mekânınıza eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Etkinlikleri Kapsamında Gerçekleştirilen Aşamalar

- Eksper incelemesi: Nakliye işlemlerinin uygun bir biçimde yapılması adına yerinde tetkik amacını belirten ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan arz ettiği ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

- Sigortalama: Nakliyat sigortası, eşyalarınızı transfer aşamaları esnasında olasılık dahilinde olan ve hesap edilmeyen durumlara ve kazalara karşı teminat içerisinde bulundurur.

- Sökme ve Kurulum: Eşyalarınızın uygun şekilde sarımı, nakliye aracına dengeli yerleştirilebilmesi ve hasar görmeden taşınması için sökme işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Aynı zamanda Gardrop ve dolaplar gibi bölümlerine ayrıştırılarak taşınan eşyalarınız, yeni yerleşim adresinizde tesbip ettiğiniz biçimde pozisyonlandırılarak tekrar ekibimizce monte edilir.

- Ambalaj seçimi ve Paketleme: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak malzemeleri ve diğer eşyalar için eşya türlerine göre seçilmiş ambalaj malzemeleri kullanılmak suretiyle paketleme işlemleri icra edilmektedir.

- Taşıma aracına yükleme: Sökümleri ve de paketlemesi yapılmış olan mobilya ve diğer malzemelerinizin taşıma esnasında zarara karşın muhafazaları, araca istiflenerek yüklenmesine bağlıdır.

- Eşyaların yerleştirilmesi: Yeni mekana transfer edilen ve monte edilen eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirleyeceğiniz şekilde konumlandırılır ve kullanımınıza hazır edilir.

- Depolama: Eşya barındırma hizmeti sunan işletmemizle irtibat kurarak lüzumlu olan saklama sandıklarınızı isteyebilir, birinci sınıf ve güvenli eşya barındırma hizmeti alabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında bilhassa eşya güvenliği meselesine etraflıca önem verilmektedir. Organize bir işletme olmanın getirdiği ehil perspektif sayesinde, yük ve eşyaların zayi olması veya tahrip olması gibi olayların önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda şirketimizin uyguladığı ücret politikası ile, herkes kolaylıkla söz konusu hizmetten faydalanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin hiçbir problem yaşamadan ve güvenilir koşullar kapsamında sevk edilmesi ve konumlandırılması için, kuruluşumumuza her zaman güven duyabilirsiniz.

» İzmir Evden Eve Nakliyat