Ofis Taşıma

Bergama Ofis Taşıma

Kurumumuz Bergama Büro Nakliyeciliği kurumları arasında sağlam organize özelllikleri ve aynı zamanda mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla öncü konumundaki bir şirkettir.

İş yeri nakliyeciliği başka lojistik türlerinden farklı çerçevede daha ayrıntılı titizlik ve de potansiyel gerektiren bir eşya taşıma şeklidir.

İş yeri nakliyesi faaliyetlerimizde arz ettiğimiz hizmet kapsamında ilk önce nakliye işlemlerinde vazifelendirdiğimiz bir elemanımız adresinize gelir ve büronuzdaki eşyalarınızı tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde nakil programı çıkartılır.

Nakil günü naklin daha aktif ve karışıklıktan uzak yapılabilmesi sebebiyle ofisinizde mevcut bulunan tüm eşya ve malzemeler bölme bölme nakledilir. evrak rafları ve masaların demonte işlemleri nispeten seri olabilmesi gayesiyle elektrikli vidalama tercih edilmektedir. Ofisinizde mevcut olan tüm eşya ve malzemeler avrupadan getirdiğimiz baloncuklu kraft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ve masalarda bulunan aksesuarlar kolilenerek üzerlerine odayı kullanan kişinin ve odanın ismi yazılmak suretiyle karışıklıkların önüne geçilir.

Kuruluşumuz iş yeri nakliye işlemlerini güvence altına almaktadır.

Bergama Ofis Taşımacılığı kapsamında uzun zamandır lider konumunu muhafaza eden firmamız Kardeşler Lojistik, itimat ve profesyonellik ile ihtiyaç sahiplerine hizmet sunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Bergama Kardeşler Evden eve nakliyat İle ilgili Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Fatih IŞIK

  Bergama'da asansörlü nakliyat düzeneği olan firmaları araştırdığımda, Kardeşler Nakliye şirketinin başka şirketlere kıyasla daha kaliteli olduğunu fark ettim ve evimin nakledilmesi konusunda bu firma ile anlaştım. Firmadan Melek bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Bergama'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Havva GÜLEN

  Bergama'da ikamette bulunduğum beş artı bir evimin nakliye işini Bergama Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Feyyaz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca işlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ozan DOĞAN

  Bergama içinde bulunan dairemi Kardeşler Taşımacılık firması ile Kırıkkale'ye taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hakkında sağlam bir nakliyat kuruluşu. Seçkin bir biçimde taşındığımı söyleyebilirim. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce paketlediler. Titiz ve düzgün bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.