şehirler arası nakliyat

Bergama Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak kilometre barındıran taşımacılık şeklidir. Taşımacılık bakımından ayrımı bulunmaz. İller arası nakliyatta uzaklık önemli oranda fazladır. Bu gerekçeyle, bu amaç doğrultusunda kullanılacak olan nakliye vasıtalarının uzun yola dayanıklı ve emniyetli yapıda olması gereklidir. Kurumumuzun kullandığı şehirler arası lojistik taşıtları, dirençli ve güvenlidir.

Şehirler Arası Taşıma Nedir? Ne şekilde Yapılır?

Çağımız taşıma teknolojilerinin gelişim göstermesiyle, çelik kasalı araçların konforu ve dayanıklılığı yükselmiştir. İller arası Nakliyat operasyonlarında, malzeme çeşitlerine göre çeşitlenen araçları kullanan teşekkülümüz, süratli ve sağlam nakliye eylemleri sunmaktadır. Ülkemizin tümüne illerarası nakliyat hizmeti sunan organizasyonumuz, yurttaşlarımızın taşınma taleplerine en iyi biçimde yanıt verebilmek için, mecburi anlamda tüm koşulları içselleştirmektedir. Şehirlerarası evden eve taşımacılık işlemlerinde, uzman elemanlar görev yapar. Bununla birlikte kuruluşumuzun uyguladığı elit bir işleyiş sayesinde son derece sağlam nakliyat hizmetleri icra edilmektedir.

Şehirler arası Taşımacılık Kapsamı?

Ekpertiz aşamasıyla nakliyat işlemleri start alır ve gereken nakliye aracı, eksper raporu ile belirlenir. Anlaşma sonrası evde mevcut bulunan tüm eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas möble ve beyaz eşyaların özel bir tarzda korunaklanması ile diğer eşyalarınızın paketlenmesi işlemlerinden itibaren, nakliye nedeniyle belirlenen taşıma aracına eşyalar yüklenir. İlk aşamada hacimli ve dayanıklı mobilya ve beyaz eşyalar istiflenir ve akabinde hassas eşya ve malzemeler istiflenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın eşya taşımacılığı işlemi konusunda kendine özgü bir şekilde imal edilmesiyle, iller arası taşımada taşınan eşyaların emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir.

Firmamız için Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti birikimimizin esas sebebidir.

Şehirlerarası nakliyat sektöründe, eşyaların paketlenmesi ile kolileme işlemleri kendine hastır. Uzak güzergahların sorunları ile yerleşilecek şehrin coğrafi durumu değerlendirilir ve en uygun eşyaların paketlenmesi işlemleri sonuçlandırılır. Ambalajlamadan itibaren istifleme süreci yerine getirilir. Dikkatle uygulanılan paketleme ve istifleme sayesinde eşyalarınız zarar görmeye karşı muhafaza edilmektedir. Şehirler arası taşımacılık hususunda mecburi olan bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Şoförlerimiz deneyimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şahıslardır. İşletmemizin ve kadromuzun sahip bulunduğu izin belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi sorunlar önceden önlenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda titiz davranmaktadır.

İller arası taşıma ücretleri, taşınılacak şehrin uzaklığı, çelik kasa vasıtanın soğutuculu olması, isteğe bağlı ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi şartlara bağlıdır. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında en müsait bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Bergama Kardeşler Evden eve nakliyat İle ilgili Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Fatih IŞIK

  Bergama'da asansörlü nakliyat düzeneği olan firmaları araştırdığımda, Kardeşler Nakliye şirketinin başka şirketlere kıyasla daha kaliteli olduğunu fark ettim ve evimin nakledilmesi konusunda bu firma ile anlaştım. Firmadan Melek bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Bergama'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Havva GÜLEN

  Bergama'da ikamette bulunduğum beş artı bir evimin nakliye işini Bergama Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Feyyaz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca işlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ozan DOĞAN

  Bergama içinde bulunan dairemi Kardeşler Taşımacılık firması ile Kırıkkale'ye taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hakkında sağlam bir nakliyat kuruluşu. Seçkin bir biçimde taşındığımı söyleyebilirim. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce paketlediler. Titiz ve düzgün bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.