Bergama Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Bergama Kardeşler nakliyat

Taşıma sektöründe 1980'lerden beri görev yaptığımız dönem içinde sayısız şahıs, işletme ile devlet teşekkülüne nakliye işi yapmış olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu alanda tercih edilen taşımacılık organizasyonları içinde yer almaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam işlemler yapan Kardeşler Nakliyat, geçmişten gelen süreç içerisinde etkin referanslar elde etmiştir.

Kardeşler Nakliyat organizasyon altyapısı, şehiriçi ve şehirler arası taşıma alanlarında faydanıza sunduğu 4 adet 6 lastikli ve 5 tane büyük boy lojistik aracı, şehiriçi asansörlü evden eve taşımacılık faaliyetlerinde kullandığı 2 farklı nakil asansörü aracı, eşya koruma hizmetleri doğrultusunda 900 metrekare iç alanı olan, güvenlikli deposu ve ayrıca nakledilecek her malzeme ve eşyaya uygun olarak derlenmiş ambalaj gereçleri deposundan oluşmaktadır. Aynı zamanda firmamızın, müşterilerinin taşınma istemlerine kapsamlı netice sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, tamamı kendi özel sınıfında deneyim sahibi ve deneyimli eleman kadrosu mevcuttur.

"Siz Talep Edin, Firmamız Yerine Getirir" vecizesiyle, hizmet verdiği birey ve şirketlere bir vaat veren işletmemiz, müşterilerinin gereksinimlerinin hesaplı, yüksek standartlarda, güvenli bir şekilde ve doğru zamanda sağlanmasını esas kalite politikası bilmektedir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Bergama Kardeşler Evden eve nakliyat İle ilgili Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Fatih IŞIK

  Bergama'da asansörlü nakliyat düzeneği olan firmaları araştırdığımda, Kardeşler Nakliye şirketinin başka şirketlere kıyasla daha kaliteli olduğunu fark ettim ve evimin nakledilmesi konusunda bu firma ile anlaştım. Firmadan Melek bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir problem olmadı. Evimdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Kardeşler Nakliyata teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyat firmasını tüm Bergama'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Havva GÜLEN

  Bergama'da ikamette bulunduğum beş artı bir evimin nakliye işini Bergama Kardeşler Nakliyeye yaptırdım. Feyyaz bey ve beraberindeki arkadaşlar hakikaten ustaca işlerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden özenli bir biçimde nakil işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev taşımacılığı işlemlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Nakliyat şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Ozan DOĞAN

  Bergama içinde bulunan dairemi Kardeşler Taşımacılık firması ile Kırıkkale'ye taşıdım. Kardeşler Nakliye şehirler arası nakliyat hakkında sağlam bir nakliyat kuruluşu. Seçkin bir biçimde taşındığımı söyleyebilirim. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Tüm eşyalarımı güzelce paketlediler. Titiz ve düzgün bir çalışma şekilleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı herkese tavsiye ederim.